4 POLSKIE MARKI DZIECIĘCE, które warto poznać

W pracy bardzo dużo podglądam różnych dziecięcych ubranek w internecie. Mam trochę zboczenie zawodowe, bo po powrocie do domu, również lubię sobie popodglądać, tak dla relaksu. Tylko już bardziej oglądam pod kątem gustu moich córek, niż jakichś tam wydumanych trendów modowych. A jak już mam coś ewentualnie kupić, czego staram się nie robić, to bym chciała, żeby było ekologicznie i lokalnie i z polskiej firmy, wiecie o co chodzi, pisałam o tym o tu. Zrobiłam Wam już przekrój przez sklepy z sukienkami, ale żeby nie było, że jestem stronnicza, bo mam córki, zrobiłam także solidny research i poszukałam fajnych marek, które mają w ofercie spoko ciuchy dla dziewuchy i chłopaka. A co mi tam! Zrobię Wam prezent. Poniżej TOP FOUR z tych moich wykopalisk. Com się naszukała, to tylko ja wiem, więc mam nadzieję, że docenicie. Miłej lektury.

Little Gold King

Muszę się powstrzymywać siłą woli, żeby nie zrobić grubszych zakupów. Ładne to wszystko, że fiu fiu! A sukienka w banany to mój absolutny faworyt i żałuję, że robią ją do 128, bo bym obie w nią oblekła.

5

Kukukid

Kto nie zna, ten trąbaaaa! „Uroczy buntownik”, tudzież buntowniczka, jak mówią sami o sobie. Świetne, uniwersalne printy, mocne kolory, idealne dla chłopaka i dziewczyny. Marka w ciągu ostatnich kilku lat potężnie się rozrosła, a duma tym większa, że wywodzi się z Gdańska. Go, check it out!

Bubi Boo

Niech Was nie odstraszy ich strona, żywcem wyjęta z lat 90. Ciuchy są zdecydowanie teraźniejsze. Naprawdę do rzeczy. Zwłaszcza bluzy i kurtki wyglądają fajnie. Trochę bardziej dorosła propozycja.

Lamama

Dużo tam dobrego. Zajrzyjcie. Mi strasznie podobają się printy z ostatniej kolecji! Soczyste i szalone. Ja lubię, jak na ciuchach dla dzieci dużo się dzieje (ale w taki wysmakowany sposób, a nie, że Las Vegas i jeszcze z cekinem po wierzchu – jeżeli wiecie co mam na myśli). No jednym słowem – Lovix.

Jak Wam się podoba moje małe zestawienie? Cieszy mnie, kiedy polskie firmy się rozwijają i cieszy mnie, kiedy znajduję coś, co naprawdę mi się podoba, bo jestem raczej marudnym konsumentem. Mam nadzieję, że moje znaleziska przypadły Wam do gustu.

Zostaw komentarz

Navigate