ŚWIĄTECZNE FILMY, KTÓRE OBEJRZĘ W TE ŚWIĘTA

Zazwyczaj na Święta wyjeżdżamy, ale tym roku zostajemy w domu. Tata Psotek, pechowo się złożyło, pracuje w Święta i Nowy Rok, więc po raz pierwszy od lat, nigdzie się nie ruszamy. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, Święta w wersji slow, też mają swój urok. Od dzisiaj zakopujemy się w norce naszego mieszkania i będziemy oglądać świąteczne filmy. Ubrani w piżamy. Dodam przy tym, że to moja prywatna lista, tworzona przez lata. Dla tych, co naprawdę mają dosyć seansów przerywanych reklamami w telewizji, a na Netflixie już wszystko co świąteczne obejrzeli, lista filmów, koniecznie do obejrzenia w Święta, których możliwe, że nie znacie.

Mixed Nuts (1994) To jest bez pudła najśmieszniejszy świąteczny film, jaki powstał w historii. Nie rozumiem dlaczego nie dają tego w Jedynce wymiennie z Kevinem. Wigilia kilku przypałowych bohaterów w nadmorski miasteczku w Kalinornii. A jaka obsada! Liev Schreiber w miniówie, to widok, który zostanie z Wami na zawsze.

Sleepless Seattle (1993) Tak bardzo uwielbiam! To jest jeden z moich ulubionych filmów w ogóle. Idealny i na Święta i na Walentynki i na okres pomiędzy. Na bank widziałyście, ale przypomnijcie sobie, nawet jeżeli maiłyście okazję obejrzeć. Oglądałam ten film często za gówniarza z moim tatą, który był fanem Meg Ryan, więc mam szczególny sentyment. Piękny film.

Love Actually (2003) Dobra, to znacie na bank. Ludzie dzielą się na takich, którzy lubią ten film i na tych, którzy jeszcze nie widzieli. Ta świeżynka ma już 15 lat! A przed chwilą w kinach grali! To już świąteczny klasyk. Lubię bardzo. Nawet jeżeli znasz, zawsze warto obejrzeć.

W tym roku mam ochotę obejrzeć jeszcze jedną świąteczną perełkę w drodze wyjątku 🙂 Kevin sam w domu, to już część historii. Przemielony do bólu. Serwowany na Wigilię obok karpia. Nie widziałam tego filmu od dobrej dekady, więc chętnie sobie odświeżę, a nasze dzieci są już na tyle duże (Kevin jest o rok starszy od Lili), że film faktycznie może im się spodobać. Wy też spędzacie Święta z Kevinem.

Naprażcie popkornu i miłego seansu!

Życzę Wam wszystkiego dobrego na te Święta i na cały następny rok. Spełniajcie swoje marzenia, same się nie spełnią. Dziękuję, że tu zaglądacie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną w przyszłym roku. Nie krępujcie się napisać do mnie, miło wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie.

Wesołych Świąt!

2 komentarze

  1. Avatar
    Przemooooo -knięte serca miast Reply

    Dodaj do listy Die Hard – dla męża.

Zostaw komentarz

Navigate