ZNAJDY

Karny jeżyk za frekwencję. Nie dla Was – dla mnie. Słodkie sam na sam z komputerem zdarza mi się ostatnio tylko wtedy, kiedy dzieci śpią, niestety. I to pod warunkiem, że sama nie padnę. I wiem, że to jest stan, nad którym możemy tylko z politowaniem przytaknąć i z większością mamuś przybić sobie piąteczkę. Doborowe towarzystwo. Niemniej żal. Taki lajf. Poguglamy sobie, jak dzieci w końcu pójdą na studia. Ha! Skoro jednak Wy macie tyle szczęścia i udało Wam się zahaczyć o internet w tym szalonym codziennym biegu, zobaczcie, co ciekawego znalazłam dla Was ostatnio w jego czeluściach. Same rarytaski. Zatem kubki z kawą w dłonie lub opcjonalnie przy wieczorze kieliszek czegoś na dobry sen i klikamy.

1. Nie mogę doczekać się tłustego czwartku, bo stamtąd już rzut beretem do wiosny. I żeby było śmieszniej TO JUŻ W TYM TYGODNIU. Nie nadążam za kalendarzem. Przed chwilą choinkę rozebraliśmy. W każdym razie, jak będę miała choć chwilę czasu, to zrobię o takie pączusie. Smacznego!

2. Tekstualna potrafi najlepiej sformułować w tezę, większość moich własnych niepoukładanych myśli. Przeczytajcie sobie rozmowę o mother-life balans, czyli o tym, jak znaleźć równowagę w matczynym życiu. Bardzo mądrze i życiowo.

3. Strzeżcie się celebryci i gimnazjalistki! Okazuje się, że zamiłowanie do selfusiów może się przerodzić w chorobę. Słyszeliście o selfitis?

4. Będę umierać ze strachu, ale i tak, jeśli o tym właśnie będą marzyć, pozwolę córkom podróżować

5. Jeśli kiedyś będę miała za dużo pieniędzy, kupię sobie o taki pierścionek z okiem

6. Do tej pory z jakiegoś powodu przeczuwałam, że brokat to szatański wynalazek. Kochają go chyba tylko Trolle, które trochę go dla mnie odczarowały, ale ta krótka fascynacja już za mną, od kiedy przeczytałam, dlaczego brokat TO ZŁO

7. To brzmi, jak żart na Prima Aprilis, ale skoro jest początek lutego, jest szansa, że to prawda, i że powroty taxą po nocach, będą najlepszą częścią każdej imprezy, skoro Uberem będziemy niedługo latać.

8. Zima się rozkręciła, a ja nadal poluję na idealny  sweter. Wyprzedaże nie pomagają. Mam wrażenie, że drzewa zasłaniają mi las. Potrzebuję coś takiego, albo takiego. Z wełną! A najlepiej dwa!

9. Tęsknię za Stranger Things. I tak grzebiąc na Youtubie, natknęłam się na tą piosenkę. I chce adoptować Jedenastkę jeszcze bardziej niż wcześniej.

10. Zmaterializowała się firma, która przeniosła stronę Małe Psotki z blogspota i nadała jej formę, w jakiej znacie ją dzisiaj. Z całego serca polecam, bo to dzieło mojego brata – uderzajcie na Mooze.pl

Prawda, że samo dobro?

Do miłego.

 

Zostaw komentarz

Navigate