ZNAJDY #3

Uwielbiam, jak mnie ktoś częstuje czymś fajnym, a wiecie przecież, że ciasta mi nie wolno, wiec zostaje kawa, herbata i linki. Znajdy, to linki, którymi ja częstuję Was. Skrupulatnie wyselekcjonowane z odmętów internetu. Perełki. Człowiek zawsze się o coś wesołego potknie w tych internetach. Ostatnio bardzo jestem off-line, ale mimo to, udało mi się zebrać dla Was kilka tłuściutkich kąsków. Uczcijmy postem fakt, że w końcu weekend. Na dobranoc, albo do porannej kawy – zajrzyjcie.

  1. Posłuchajmy czegoś na początek. Uwielbiam wszystko, co śpiewa Hozier. Wszystko. Ale TO skradło moje serce. Mogę tego słuchać w kółko. Co ciekawe, ten kawałek w oryginale to jakaś kompletnie inna historia, która nie robi na mnie najmniejszego wrażenia.
  2. Patrzę na te zdjęcia i ma ochotę kupić drona, albo helikopter. Albo bilet do Australii.
  3. A jako, że w sumie do Australii daleko i trochę mnie nie stać, to znalazłam sobie alternatywę na wyjazd krajowy. Słyszeliście o Szuflandii? Designerski odlot. I ta nazwa!
  4. Wróćmy na ziemię, chodźmy na szoping. Chcę taką sukienkę.
  5. I taki t-shirt. Mimo, że od espresso, wolę latte.
  6. Wierzyć mi się nie chce, ale Buffy – Postrach Wampirów obchodzi w tym roku 20 lat. Obczajcie sobie sesję ze spotkania po latach. Ależ się oni wszyscy pozmieniali, kiedy minęło 20lat? Przyznam się Wam w sekrecie, że uwielbiam Buffy. I nadal oglądam dla relaksu.
  7. Co za dramaturgia, co za napięcie. Tylko w brzuszku trochę burczy na koniec. Obejrzyjcie jak słodycze topią się w rytm muzyki klasycznej. Mnie bawi.
  8. Jestem trochę anglofilem. Zostawiłam pod angielskim niebem kawałeczek serca i tęskno mi czasem do różnych drobnostek, takich jak omszałe ceglaste mury, herbatka dwa razy dziennie o konkretnej godzinie (z ciasteczkiem), czy brytyjski akcent – a może raczej akcenty. W związku z powyższym ujął mnie ten wpis. Osobiście z angielskich słów lubię: awsome, discombobulated (to takie śmieszniej brzmiące cofused), darling, humidity – to tak z marszu, ale jest ich całe mnóstwo.

Miłego weekendu, ponoć ma być piękna pogoda, więc nie siedźcie za dużo w internecie.

 

Zostaw komentarz

Navigate