CO KUPIĆ DZIEWCZYNIE? PRAKTYCZNE PORADY PREZENTOWE

A więc masz dziewczynę – powinszować. Idą Święta, więc masz też problem. Bo co takiej dać? 
Jeżeli Twoja dziewczyna jest już Twoją żoną, to masz łatwiej. Po pierwsze każda żona jest już trochę odarta ze złudzeń i dużo mniej wymagająca. Poza tym chyba znacie się już dość dobrze, prawda?.. Jeżeli Twoja żona jest dodatkowo matką, już całkiem masz ułatwione zadanie, bo jedyne, czego chcą żony – matki, to chwila spokoju. Jeżeli nie masz zatem namiarów na samosprzątające się mieszkanie, albo spowalniacz czasu to możesz jej ewentualnie podarować masaż w SPA. Długi masaż w SPA. Albo sesję z terapeutą, niech się wygada.

Wracając do dziewczyn i tego, co można im podarować. Prawda jest taka, że każdy prezent dziewczyny traktują jako TEST: „jak dobrze on mnie zna i czy w ogóle słuchał”. 
Miałam kiedyś kolegę, który kupił swojej dziewczynie na urodziny zestaw pędzli do makijażu – sprzęt na wypasie, ale niestety prezent się nie spodobał. Chodził biedak struty, zastanawiając się, gdzie popełnił błąd, bo większość dziewczyn, którym to opowiadał, piała z zachwytu nad jego pomysłowością. Piały dziewczyny, które same chciałyby taki prezent dostać. Nie wszystkie dziewczyny są jednak fankami makijażu, niektórym wystarczy podkład i eyeliner. Przy wyborze prezentu nie warto zatem kierować się podpowiedziami siostry, czy znajomych. Trzeba spojrzeć głębiej w oczy swojej dziewczyny, aby gdzieś tam w głębi dostrzec jej najskrytsze pragnienia!
Oto, co w kilku prostych krokach musisz zrobić, mężczyzno:
1. Usiądź i zastanów się, co sprawia twojej dziewczynie przyjemność. Co lubi robić, żeby się zrelaksować? Może ma jakieś szczególne hobby? Masz to? Super! Szybki jesteś.
2. Jeśli nadal nie wiesz, co możesz jej kupić, nie bój się zadawać pytań pomocniczych. Może akurat znalazła nowe hobby – chce zacząć robić na drutach, czy malować, ale nie zrobiła żadnych przygotowań, a ty w sumie nie wiesz, co jej potrzebne, bo nie słuchałeś zbyt uważnie. Kto pyta, nie błądzi. Tylko dyskretnie, a nie : „a co byś chciała?” – będziesz miał z gruntu przerąbane.
3. Nadal nie wiesz i nie masz zamiaru pytać, żeby nie zepsuć niespodzianki – wygooglaj, co może jej się przydać. Co musi mieć każdy fan Gry o Tron (małego Hodora do trzymania drzwi), jaka jest najrzadsza figurka Kucyków Pony. RESEARCH!
4. Jeżeli nadal nie wiesz – kup biżuterię. To zawsze działa. Najbezpieczniej kolczyki. Przy pierścionku, może się zrobić niezręcznie pod choinką. Albo wisiorek. Ale RESEARCH, ZANIM COKOLWIEK. Obejrzyj co nosi i kup coś w tym guście. To nie może być coś od czapy – pamiętaj, że to TEST.
Nawet jeśli Ci się nie powiedzie, pamiętaj, że jest jeszcze magia Świąt, i może twoja dziewczyna ci wybaczy, jeśli kupisz jej znowu skarpetki. No i jest jeszcze miłość, może ona też pomoże zwyciężyć porażkę.
Powodzenia i Wesołych Świąt!

Zostaw komentarz

Navigate