gdańsk

Jako ciekawostka Mikołaj w przebraniu zbombował zdjęcie nr 2.

Wystarczyło ładnie poprosić i lato wróciło, więc tego, wiecie… Nie ma za co! Podziękowania i dary przyjmuję na priv. Haha. 
W temacie zdjęć. W Gdańsku zazwyczaj nie ma co robić, ale ktoś ruszył głową i na Targu Węglowym zorganizował strefę relaksu letniego. Bomba pomysł. Lila się ubawiła po pachy, a my napiliśmy się kawki leżąc na leżaczkach. Wypicie kawy na mieście w spokoju przy 2 latce rzadko się udaje, więc satysfakcja 100%. Przy okazji po latach spróbowałam hula hop i już wiem, czego mi brakowało w walce z oponkami 🙂 Dopisujemy do listu do Mikołaja 🙂
Pozdrawiam Was nadal letnio.

5 komentarzy

  1. Avatar

    U nas we Wrocławiu lato też na chwilę wróciło, ale coś czuję, że zaraz i tak będzie jesień, której szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać.

  2. Avatar

    Jak komuś się nie chce ćwiczyć to znaczy, że nie chce mu się chudnać, prosta sprawa. Zabawne jest to, że wiele osób zrobi wszystko, aby schudnąć, poza ćwiczeniami oczywiście. Cudów nie ma, cud-tablete, cud-herbat, cud-diet. Trzeba się ruszać i wtedy widać efekty. Ja żałuję, że przed ciążą nie uprawiałam żadnych sportów, bo teraz widzę jaką to daje frajdę i jak fajnym jest sposobem na życie. Wolę pobiegać niż siedzieć na fejsie, serio.

Zostaw komentarz

Navigate